Darčeky pre detiBlíži sa znova nejaký sviatok vašich ratolestí alebo im chcete len tak urobiť radosť, ale neviete ako? Máme tu pre Vás pár rád na skvelé a hlavne zábavné darčeky ktorým sa istotne potešia.


Ak hľadáte darček pre deti ktoré príliš míňajú peniaze, tak im kúpte veľmi milú pokladničku v tvare psíka, ktorá ich určite naučí šetriť. Prípadne do úvahy pripadá i veľmi zaujímavá pokladnička s labyrintom. Ak sa totiž z tejto pokladničky chcú vybrať peniaze, treba najprv prejsť zložitým bludiskom a to nie je až tak jednoduché. Štýlová je i pokladnička v podobe Jukeboxu, pri každom vhodení zahrá jednu z troch skladieb a zdvihne tak šetriacemu náladu.


Ak majú deti vždy problémy s nájdením kľúčov, tak veľmi dobrým riešením je hľadač kľúčov. Na kľúče je veľmi pekný darček aj fotokľúčenka z internetového obchodu fotoramiky.sk. Ak sa Vaše dieťa bojí tmy, tak neváhajte a obstarajte mu LED žiarovku na diaľkové ovládanie. Je veľmi praktická, keďže sa ovláda ovládačom a navyše môže svietiť niekoľkými farbami, dá sa na nej meniť intenzita i mód svietenia. S touto žiarovkou sa už žiadne dieťa tmy báť nemusí.


Pre deti, ktoré sa radi hrajú a riešia zložité úlohy, je skvelým darčekom návyková lopta. Ktorá zabaví každé dieťa na nespočetne veľa hodín.


A dostávame sa k zvieratkám, skvelým a zaujímavým darčekom môže byť i mravčia farma (antquarium) - ide o nádobku s výživným, netoxickým gélom ktorý mravcom úplne stačí pre život. Potom treba už len odchytiť mravce niekde vonku a vložiť ich do farmy a môžete sa kochať krásnymi chodbičkami ktoré časom vytvoria.


Deti by sa iste potešili i neocube, čo je veľmi zaujímavá hračka zložená z 216 silných magnetických guľôčok a dajú sa z nich vytvárať rôzne obrazce - deti si s neocube určite užijú kopu zábavy. Ďalšou veľmi zaujímavou hračkou je aj hydrofóbny piesok, tento piesok nikdy nezvlhne a to dokonca ani pod vodou. Vďaka tejto unikátnej vlastnosti s ním každý zažije kopu zábavy.


V dnešnej dobe je už ťažké deti skutočne potešiť nejakým darom, a preto dúfame že sme Vás inšpirovali našimi tipmi na darčeky a svoje deti pri najbližšej príležitosti potešíte nejakým originálnym a vtipným darčekom.