Darčeky pre mužov


Večným problémom všetkých žien je nákup darčekov pre mužov, či už ide o partnerov, príbuzných alebo kamarátov. Preto na tejto stránke nájdete zopár tipov na neokukané originálne a hlavne vtipné darčeky.


Pre veľkých spáčov s problémami so vstávaním sú výborným darčekom rôzne originálne budíky, nejde však o bežné budíky ale o špeciálne, napríklad budík clocky ktorý nielen vydáva zvuky, ale doslova i behá po izbe, preto zaručene každého preberie, ďalším je bombový budík - ide o budík v tvare bomby s originálnym budiacim tónom. Ďalej nájdete aj tzv. tanečný budík pre Vaše prsty. Tento budík je vhodný pre ľudí obľubujúcich hudbu a hlavne tanec. Tento budík zaručí každodennú rannú rozcvičku prstov a kvalitné budenie.


Vtipnými darčekmi sú rôzne veci s elektrošokom - napríklad otvárač, pero, baterka, diaľkový ovládač, imitácia fotoaparátu, zapaľovača, zvončeka či dokonca pretláčanie s elektrošokom.


Pre mužov milujúcich párty je vhodným a zábavným darčekom sú alkoholové darčeky ako napríklad: hra alkoholová ruleta, alkoholové piškvorky či dokonca alkohol kolt, vďaka ktorému bude nalievanie do pohárov, či priamo do úst ešte väčšou zábavou. Zaujímavo pôsobia i domino poháriky, vďaka ktorým bude pitie s kamarátmi ešte väčší zážitok.


Vtipnými darčekmi vhodnými pre mužov je napríklad i chick clicker či veľmi praktický pivo-krokomer. Ten nielenže počíta prejdené kroky, ale ukazuje i koľko pív sa chôdzou už spálilo, a tak po veľkom výkone je možné s čistým svedomím vyrovnať stratu vychodených pív ich vypitím.


Zábavným darčekom môžu byť i ľadové panáky ktoré sú i veľmi praktické hlavne v horúcom letnom počasí, pretože udržia pitie dlhšie studené, pre tento účel existuje i chladiaci pollitrák ktorý veľmi dlho udrží nápoje chladené. Pre milovníkov piva je vhodným darom určite i prsteňový alebo kľúčový otvárač fliaš. Praktický je i kódový zámok na fľašu, ktorý zabezpečí ochranu obsahu akejkoľvek fľaše. Krásnym a praktickým darčekom, ktorý hneď upúta pozornosť všetkých návštev je skvelý stojan na víno v podobe reťaze. Týmto darčekom určite potešíte každého milovníka vína.


Vtipným darčekom je i kašlajúci popolník pre mužov ktorý nevedia prestať s fajčením. Pre počítačových maniakov je skvelým darom hrnček s nápisom I love my computer, ale i mnohé iné vtipné hrnčeky.


V tomto článku ste našli zopár tipov na originálne darčeky pre mužov, tak dúfame že sme Vás inšpirovali a niečo určite vyberiete.